Οι ορισμοί διαιτητών στη Φθιώτιδα στις 17 & 18 Νοεμβρίου


Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 17-11-2018 ΩΡΑ: 15.00
Α΄ κατηγορία 8η αγωνιστική

Αγώνας:          ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:          ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008- ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ

Διαιτητής:       ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας:          ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ  ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:        ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α-ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:          ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής:      ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΓΡΕΣΣΟΣ –ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α

Αγώνας:          ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:         ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας:                ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΚΗΦΙΣΣΟΣ

Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:                ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:          ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ – ΚΟΛΟΒΟΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 17-11-2018 
7η αγωνιστική

Αγώνας:          ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ –ΔΙΒΡΗ    ΓΗΠ ΡΑΧΕΩΝ

Διαιτητής:     ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:     ΜΠΡΕΚΗΣ -ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Αγώνας:     ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:          ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ -ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 18-11-2018 ΩΡΑ: 15.00
7η αγωνιστική

Αγώνας:               ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:      ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:       ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:           ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής:     ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ- ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α

Αγώνας:              ΡΕΓΓΙΝΙ- ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ      ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:           ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί:         ΑΔΑΜ- ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:              ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΖΙΩΓΑΣ -ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας:              ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας:              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής:           ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:      ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ -ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:           ΤΣΟΥΚΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ     ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:              ΟΜΒΡΟΣ-ΔΟΞΑ-ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:            ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

Αγώνας:               ΓΑΡΔΙΚΙ-ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:         ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  ΙΩΑΝ

Αγώνας:               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:           ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Αγώνας:              ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:           ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ -ΜΠΛΕΤΣΑΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 17-11-2018 ΩΡΑ: 10.30 

Αγώνας:            ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΣΤΥΛΙΣ   ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας:               ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή  18-11-2018 ΩΡΑ: 10.30 

Αγώνας:      ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:     ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας:      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΜΩΛΟΥ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:     ΦΑΡΜΑΚΗΣ

edepsf.wordpress.com

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.