Header Ads

Οι ορισμοί διαιτητών στη Φθιώτιδα στις 3 & 4 Νοεμβρίου


Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 03-11-2018 ΩΡΑ: 15.00
Α΄ κατηγορία 6η αγωνιστική
Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ
Βοηθοί: ΣΤΑΜΑΤΗΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ
Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008- ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΠΡΟΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΖΙΩΓΑΣ
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ- ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Γ
Βοηθοί: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας: ΚΗΦΙΣΣΟΣ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α -ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΚΟΜΗΤΗΣ
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 03-11-2018 
5η αγωνιστική
Αγώνας: ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ-ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΓΡΕΣΣΟΣ -ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας: ΓΛΥΦΑ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ ΙΦ- ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 4-11-2018 ΩΡΑ: 15.00 5η αγωνιστική
Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ -ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΖΙΩΓΑΣ –ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ -ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ –ΑΝΑΓΕΝ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ -ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ- ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ –ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α
Αγώνας: ΑΤΡ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ -ΓΑΡΔΙΚΙ
Διαιτητής: ΓΡΕΣΣΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΚΑΝΟΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
Αγώνας: ΑΧΙΛΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Βοηθοί: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ -ΜΠΡΕΚΗΣ
Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ -ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Αγώνας: ΔΙΒΡΗ –ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΠΕΤΕΙΝΟΣ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΧΑΝΗΣ – ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ- ΜΠΛΕΤΣΑΣ
Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 3-11-2018 ΩΡΑ: 10.30
Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας: ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 3-11-2018 ΩΡΑ: 10.30
Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄ ΓΗΠ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 4-11-2018 ΩΡΑ: 10.30
Αγώνας: ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής: ΔΟΣΚΟΡΗΣ
Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β΄ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Αγώνας: ΕΝΩΣΗ 2010- ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΜΠΡΕΚΗΣ
edepsf.wordpress.com

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.