Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

10:20 Eurosport 1 Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών Σκι

11:50 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Ράμσαου Ποδόσφαιρο

12:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night 2019 Μπράιαν Ορτέγκα - Τσαν Σουνγκ Γιουνγκ

12:00 novasports.gr Παναθηναϊκός Κ19 - Άρης Κ19 Ποδόσφαιρο

12:45 Eurosport 1 Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών Σκι

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ανόβερο – Στουτγκάρδη Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Δίαθλο

14:20 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD Κάρντιφ – Πρέστον Ποδόσφαιρο

14:40 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Ράμσαου Σκι

15:00 ΕΡΤ3 Νίκη Βόλου - Τρίκαλα Football League

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Mubadala World Tennis Championship

15:30 ΕΡΤ Play2 Ήφαιστος – Ηρακλής Basket League

15:30 ΕΡΤ Play1 Κολοσσός – Περιστέρι Basket League

15:45 ΕΡΤ Play4 Ιωνικός – Πανιώνιος Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3 Άρης – Λαύριο Basket League

15:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Δίαθλο

16:00 Novasports 2HD Ουντινέζε – Κάλιαρι Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Λειψία – Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κολονία - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σάλκε – Φράιμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μάιντς – Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Βόλφσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 ΕΡΤ Play5 Αλ Χιλάλ – Μοντερέι Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019

16:40 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Ένγκελμπεργκ Σκι

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Mubadala World Tennis Championship 2019 Τελικός ανδρών Τσιτσιπάς – Ναδάλ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 3HD Τρουά – Αζαξιό Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 1HD Μίλγουολ – Μπάρνσλι Ποδόσφαιρο

17:45 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πάτρας Basket League

19:00 Novasports 2HD Ίντερ – Τζένοα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Γκλάντμπαχ Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 ΕΡΤ3 Λίβερπουλ – Φλαμένγκο Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – Ξάνθη Super League

20:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – ΑΕΚ Super League

20:45 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Τσβόλε Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Νοβάρα – Κάζαλματζορε Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ράιν Νέκαρ – Φλένσμπουργκ Liqui Moly Bundesliga

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Τενερίφη - Γκραν Κανάρια Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

21:45 Novasports 5HD Νις – Τουλούζ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Αμιάν Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Τορίνο – ΣΠΑΛ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 1HD Μονακό – Λιλ Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα



via Press24.gr https://ift.tt/2sR4zVt
RSS Feed

Στείλτε τα δελτία τύπου στο e-mail: kaliterilamia@gmail.com

Από το Blogger.