Header Ads

Οι αποστολές των μεικτών ομάδων της ΕΠΣ Φθιώτιδας


  Οι παρακάτω  ποδοσφαιριστές αποτελούν την αποστολή της Μικτής ομάδας Κ-14  της Ε.Π.Σ. ΦΘ/ΔΑΣ  που θα αγωνισθεί την  ΤΕΤΑΡΤΗ   31/10/2018  και ώρα 12.30  με την

Ε.Π.Σ. ΕΥΒΟΙΑΣ   στο Ενωσιακό Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ για  το  Πανελλήνιο  Πρωτάθλημα  Προεπιλογής  Εθνικών  Ομάδων περιόδου 2018 – 2019.  

   1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ
   2. ΜΑΛΑΜΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             «
   3. ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ             «
   4. ΚΑΥΚΙΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ             «
   5. ΑΛΑΜΑΝΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ             «
   6. ΚΛΗΤΟΡΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             «
   7. ΓΕΜΕΝΗΣ  ΘΕΟΦΑΝΗΣ             «
   8. ΓΕΜΕΝΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ             «
   9. ΠΑΠΑΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ             «
 10. ΡΗΤΤΑΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ             «
 11. ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ             «
 12. ΤΣΑΤΣΟΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ             «
 13. ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΗ  ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
 14. ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
 15. ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΟΚΡΙΔΟΣ
 16. ΣΩΤΗΡΧΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ             «
 17. ΤΖΙΤΖΙΡΑΣ  ΜΑΡΙΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
 18. ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               «

Οι παρακάτω  ποδοσφαιριστές αποτελούν την αποστολή της Μικτής ομάδας Κ-16  της Ε.Π.Σ. ΦΘ/ΔΑΣ  που θα αγωνισθεί την  ΤΕΤΑΡΤΗ   31/10/2018  και ώρα 12.30  με την

Ε.Π.Σ. ΕΥΒΟΙΑΣ   στο Ενωσιακό Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ για  το  Πανελλήνιο  Πρωτάθλημα  Προεπιλογής  Εθνικών  Ομάδων περιόδου 2018 – 2019.    

  1. ΤΖΟΒΑΡΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ
  2. ΔΕΡΜΑΤΑΣ  ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ                  «
  3. ΦΙΣΤΙ  ΑΝΤΖΕΛΟ                  «
  4. ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                  «
  5. ΣΥΡΜΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ                  «
  6. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ                  «
  7. ΦΛΩΡΟΣ  ΣΤΕΛΙΟΣ                  «
  8. ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ                  «
  9. ΓΚΙΟΝΙ  ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ                  «
10. ΛΟΖΟΣ  ΜΑΡΙΟΣ                  «
11. ΜΠΑΓΙΝΕΤΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΡΑΝΤΖΗ
12. ΚΩΣΤΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      «
13. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      «
14. ΦΑΦΟΥΤΗΣ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ      «
15. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ      «
16. ΛΑΣΠΙΑΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ
17. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ       «
18. ΔΡΑΧΤΙΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
19. ΓΚΡΙΝΙΑΣ  ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΥΛΙΣ
20. ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΓΛΥΦΑ

edepsf.wordpress.com

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.