Header Ads

Το πρόγραμμα για τους αγώνες ποδοσφαίρου στη Φθιώτιδα το Σαββατοκύριακο 10 & 11 Νοεμβρίου


Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την   7η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της Α!  Κατηγορίας  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2018-2019.

ΣΑΒΒΑΤΟ              10/11/2018                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ      15.00  

1/ΓΗΠ.  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ: ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  –  ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

2/ΓΗΠ.  ΜΑΡΤΙΝΟΥ: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΟΥ  –  ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

3/ΓΗΠ.  ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ: ΑΝ/ΣΗ  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008

4/ΓΗΠ.  ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ: ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  –  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ

5/ΓΗΠ.  ΚΑΛΥΒΙΩΝ: ΚΑΛΥΒΙΑ  –  ΑΤΑΛΑΝΤΗ

6/ΓΗΠ.  ΜΩΛΟΥ: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ  –  ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ

7/ΓΗΠ.  ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ: ΚΗΦΙΣΣΟΣ  –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ        

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την   6η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της B!  Κατηγορίας  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2018-2019.

ΣΑΒΒΑΤΟ              10/11/2018                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ         15.00

1/ΓΗΠ.   ΑΝΘΗΛΗΣ: ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ  –  ΑΣΤΗΡ  ΣΤΑΥΡΟΥ

2/ΓΗΠ.   ΓΛΥΦΑΣ: ΓΛΥΦΑ  –  Α.Ε.  ΕΧΙΝΑΙΩΝ

3/ΓΗΠ.  ΜΕΞΙΑΤΩΝ: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  –  ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ             11/11/2018                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ         15.00

  1/ΓΗΠ.  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  –  ΑΓΡΟΤΗΣ  ΤΡΑΓΑΝΑΣ

  2/ΓΗΠ.  ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ: ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  –  ΚΑΛΑΠΟΔΙ

  3/ΓΗΠ.  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ: ΑΕΤΟΣ  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ  –  ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

  4/ΓΗΠ.  ΣΚΑΡΦΕΙΑΣ: ΣΚΑΡΦΕΙΑ  –  ΡΕΓΓΙΝΙ

  5/ΓΗΠ.  ΚΑΣΤΡΙΟΥ: ΔΟΞΑ  ΖΗΛΕΥΤΟΥ  –  ΤΣΟΥΚΑ

  6/ΓΗΠ.  ΡΟΔΩΝΙΑΣ: ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ  –  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΑΛ.  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

  7/ΓΗΠ.  ΔΟΜΟΚΟΥ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΔΟΜΟΚΟΥ  –  ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ  ΠΕΤΡΩΤΟΥ

  8/ ΓΗΠ.  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ  –  ΟΜΒΡΟΣ

  9/ΓΗΠ.  ΦΡΑΝΤΖΗ: ΦΡΑΝΤΖΗ  –  ΔΙΒΡΗ

10/ΓΗΠ.  ΣΤΥΛΙΔΑΣ: ΜΑΛΙΑΚΟΣ  –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

11/ΓΗΠ.  ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

 Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  το  πρωτάθλημα   Κ – 16  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2018-2019.

ΣΑΒΒΑΤΟ                           10/11/2018                      ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ             10.30

1/ΓΗΠ.  ΦΡΑΝΤΖΗ : ΦΡΑΝΤΖΗ  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

2/ΓΗΠ.  ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ : ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ  –   ΣΤΥΛΙΣ

3/ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ: ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ  –  ΑΝΑΓ/ΣΗ  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  το  πρωτάθλημα   Κ – 14  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2018-2019.

ΚΥΡΙΑΚΗ                           11/11/2018                      ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ             10.30

1/ΓΗΠ.  ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ :  ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  –  ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΟΚΡΙΔΑΣ

2/ΓΗΠ.  ΕΛΑΤΕΙΑΣ:ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  –  ΔΙΟΝΥΣΟΣ

3/ΓΗΠ.  ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ:ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  –  ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

4/ΓΗΠ.  ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ: ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Α!

5/ΓΗΠ.  ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ :ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  –  ΦΡΑΝΤΖΗ                  (ΩΡΑ  09.45)

edepsf.wordpress.com

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.