Οι ορισμοί διαιτητών στη Φθιώτιδα στις 8 & 9 Δεκεμβρίου


Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 8-12-2018 ΩΡΑ: 15.00
Α΄ κατηγορία 11η αγωνιστική
Αγώνας:          ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:      ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:           ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ –ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ
Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:          ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ- ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας:          ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ – ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΑΒΡ
Αγώνας:           ΚΗΦΙΣΣΟΣ –ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής:     ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ –ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Αγώνας:          ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:         ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:          ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:          ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής:        ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Αγώνας:          ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:         ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ – ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 8-12-2018 
9η αγωνιστική
Αγώνας:          ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:           ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ –ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ    ΓΗΠ ΡΑΧΕΩΝ
Διαιτητής:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί:          ΚΑΚΛΗ ΙΦ- ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Αγώνας:          ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ -ΓΛΥΦΑ
Διαιτητής:       ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ -ΓΡΕΣΣΟΣ
  
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 9-12-2018 ΩΡΑ: 15.00
9η αγωνιστική
Αγώνας:              ΡΕΓΓΙΝΙ- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ   ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ
Αγώνας:           ΚΟΜΗΝΟΣ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ
Βοηθοί:          ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Αγώνας:              ΣΚΑΡΦΕΙΑ -ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής:           ΖΙΩΓΑΣ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ
Αγώνας:               ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ –ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Βοηθοί:         ΤΣΙΑΒΟΣ -ΑΔΑΜ
Αγώνας:               ΓΑΡΔΙΚΙ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ     ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ –ΚΑΚΛΗ ΙΦ
Αγώνας:              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ -ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής:           ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:      ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:           ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:          ΓΡΕΣΣΟΣ -ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας:              ΟΜΒΡΟΣ -ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής:           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ -ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ
Αγώνας:               ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής:           ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί:         ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ -ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Αγώνας:               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΦΡΑΝΤΖΗ    ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ -ΤΣΟΚΑΝΟΣ


Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 8-12-2018 ΩΡΑ: 10.30 

Αγώνας:               ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ   ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ
Αγώνας:               ΦΡΑΝΤΖΗ-ΣΤΥΛΙΔΑ      ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ 
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Κυριακή  9-12-2018 ΩΡΑ: 10.30 
Αγώνας:              ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ –ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    ΓΗΠ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ


Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 8-12-2018 ΩΡΑ: 13.00 
Αγώνας:              ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β΄-ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ      ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:           ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Κυριακή  9-12-2018 ΩΡΑ: 10.30 
Αγώνας:               ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄- ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:           ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:               ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας:               ΔΙΟΝΥΣΟΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ      ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
Διαιτητής:           ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Αγώνας:               ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ   ΓΗΠ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
Διαιτητής:           ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ
Αγώνας:               ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΕΝΩΣΗ 2010   ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.