Οι ορισμοί διαιτητών για τους αγώνες ποδοσφαίρου στη Φθιώτιδα το Σαββατοκύριακο


Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 09-02-2019 ΩΡΑ: 15.30
Α΄ κατηγορία 18η αγωνιστική
Αγώνας:          ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:      ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:           ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:          ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Αγώνας:          ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:           ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Διαιτητής:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:         ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ -ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας:          ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής:         ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:          ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ – ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:          ΚΗΦΙΣΣΟΣ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας:          ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ -ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 09-02 –2019 
15η αγωνιστική
Αγώνας:          ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ –ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:      ΚΟΜΗΤΗΣ -ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Αγώνας:           ΓΛΥΦΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:          ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

 Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 10-02-2019 ΩΡΑ: 15.30
15η αγωνιστική
Αγώνας:              ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί:      ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας:           ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ –ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής:           ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:          ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ-ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ
Αγώνας:              ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ   ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:               ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ
Διαιτητής:           ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί:         ΔΟΑΣΚΟΡΗΣ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:               ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:              ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ- ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:      ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ -ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Αγώνας:           ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΓΑΡΔΙΚΙ
Διαιτητής:           ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ- ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:              ΟΜΒΡΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής:           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι
Αγώνας:              ΦΡΑΝΤΖΗ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής:           ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Αγώνας:              ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ –ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής:           ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΑΚΛΗ
Αγώνας:              ΔΙΒΡΗ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ
  
Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 9-2-2019 ΩΡΑ: 10.30 

Αγώνας:               ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΣΤΥΛΙΣ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ  Κ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή  10-2-2019 ΩΡΑ: 10.30 

Αγώνας:               ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ- ΔΙΟΝΥΣΟΣ  ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:           ΔΟΣΚΟΡΗΣ
Αγώνας:               ΦΡΑΝΤΖΗ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄     ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Αγώνας:               ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.