Οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες ποδοσφαίρου στη Φθιώτιδα για το Σαββατοκύριακο



ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ 16 & 17/2/2019

Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 16-02-2019 ΩΡΑ: 15.30
Α΄ κατηγορία 19η αγωνιστική
Αγώνας:          ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής:       ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί:      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας:           ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:          ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ-ΔΟΣΚΟΡΗΣ
Αγώνας:           ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:        ΣΤΑΥΡΟΥ
Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ – ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:          ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:         ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:          ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Αγώνας:          ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ
Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:          ΚΑΛΥΒΙΑ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΧΑΝΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 1602-2019 
16η αγωνιστική  ΩΡΑ: 15.30
Αγώνας:          ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Διαιτητής:           ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ- ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:           ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί:          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:          ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ -ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ -ΣΤΑΣΙΝΟΣ
  
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 17-02-2019 ΩΡΑ: 15.30
16η αγωνιστική
Αγώνας:              ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΣΚΟΥΡΑΣ
Αγώνας:           ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ -ΚΑΛΑΠΟΔΙ
Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:          ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας:              ΣΚΑΡΦΕΙΑ -ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:               ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής:           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:               ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ   ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί:         ΓΡΕΣΣΟΣ – ΜΠΡΕΚΗΣ
Αγώνας:              ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής:           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:      ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας:           ΓΑΡΔΙΚΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας:              ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Αγώνας:               ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
Διαιτητής:           ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί:         ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ -ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Αγώνας:               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ  ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής:             ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ
  

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 16-02-2019 ΩΡΑ: 10.30 

Αγώνας:               ΣΤΥΛΙΣ- ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής:           ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
Αγώνας:               ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ –ΦΡΑΝΤΖΗ   ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ
Αγώνας:               ΠΟΔ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ

 Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή  17-02-2019 ΩΡΑ: 10.30 

Αγώνας:               ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄  ΓΗΠ ΕΛΑΤΕΙΑΣ
Διαιτητής:           ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας:               ΠΟΔ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:               ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΕΝΩΣΗ 2010  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Αγώνας:               ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ  ΓΗΠ ΝΕΟΥ ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ
Διαιτητής:           ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:               ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Αγώνας:               ΔΙΟΝΥΣΟΣ- ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ   ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ

edepsf.wordpress.com

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.