Οι ορισμοί διαιτητών για τους αγώνες ποδοσφαίρου στη Φθιώτιδα για το Σαββατοκύριακο


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΣΚ 13 & 14/4/2019

Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 13-04-2019 ΩΡΑ: 17.00
Α΄ κατηγορία 26η αγωνιστική
 Αγώνας:          ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:      ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Αγώνας:         ΚΗΦΙΣΣΟΣ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:          ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας:    ΚΑΛΥΒΙΑ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      ΓΗΠ ΣΤΑΥΡΟΥ  ΩΡΑ 15.00
Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Αγώνας:           ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ -ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής:   ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ – ΚΟΜΗΤΗΣ
4ος Διαιτητής:  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Αγώνας:     ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής:         ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
Αγώνας:          ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής:        ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:     ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 -ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 1304-2019 
22η αγωνιστική

Αγώνας:          ΓΛΥΦΑ-ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:      ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ-ΤΣΙΑΡΑΣ
Αγώνας:           ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής:       ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί:          ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ-ΛΑΙΝΑΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 14-4-2019 ΩΡΑ: 15.30
22η αγωνιστική
 Αγώνας:   ΡΕΓΓΙΝΙ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ   ΓΗΠ  ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:           ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:      ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΜΑΚΚΑΣ
Αγώνας:        ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΘΩΜΑΣ Β
Αγώνας:    ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
Διαιτητής:           ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
Αγώνας:     ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ     ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:         ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ –ΚΑΚΛΗΣ Ν
Αγώνας:               ΟΜΒΡΟΣ -ΓΑΡΔΙΚΙ
Διαιτητής:           ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί:         ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:      ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ
Αγώνας:           ΤΣΟΥΚΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ   ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ -ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Αγώνας:              ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι-ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας:    ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:         ΓΡΕΣΣΟΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:    ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΚΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ- ΚΟΡΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Αγώνας:   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ- ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  
Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο  13-4-2019 ΩΡΑ: 16.00 
Αγώνας:    ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002- ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ   ΓΗΠ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ
Διαιτητής:           ΚΟΛΟΚΩΤΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

Κυριακή  14-4-2019 ΩΡΑ: 10.30 
Αγώνας:   ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄- ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:           ΓΡΕΣΣΟΣ
Βοηθοί:         ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ –ΚΑΚΛΗΣ ΝΙΚ
Αγώνας:   ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ- ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Βοηθοί:         ΝΑΘΑΝΑΗΛ-ΚΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
Αγώνας:    ΕΝΩΣΗ 2010 –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β΄- ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ   ΩΡΑ: 11.00
Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
 ΣΑΒΒΑΤΟ  13/4/2019 ΩΡΑ: 9.45
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
 ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
ΚΟΛΟΒΟΣ
ΓΡΕΣΣΟΣ
ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
edepsf.wordpress.com

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.