Οι αθλητικές μεταδόσεις 30/11/19

Τα τρία παιχνίδια για την 12η αγωνιστική της Super League, οι αναμετρήσεις της Basket League, τα ματς από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου και οι κατατακτήριες δοκιμές, εν όψει του Grand Prix της Formula 1 στο Άμπου Ντάμπι, ξεχωρίζoυν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Άμπου Ντάμπι Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 - Grand Prix Άμπου Ντάμπι Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Χονγκ Κονγκ Ποδηλασία

12:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα Σκι

13:30 ΕΡΤ Sports HD Παλαιό Φάληρο - Εθνικός Πειραιά Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2019 - 2020

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ζανκτ Πάουλι-Ανόβερο Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές - Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Εστερσουντ Δίαθλο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάστλ - Μάντσεστερ Σίτι Αγγλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 1HD Τσάρλτον - Σέφιλντ Γουένσντεϊ Β' κατηγορία Αγγλία Ποδόσφαιρο

14:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Άμπου Ντάμπι

14:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα Σκι

15:00 ΕΡΤ3 Βέροια - Καλαμάτα ΠΣ Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 - Grand Prix Άμπου Ντάμπι Κατατακτήριες Δοκιμές

15:30 Novasports 4HD Σοσό – Τρουά Β' κατηγορία Γαλλία Ποδόσφαιρο

15:30 ΕΡΤ Play2 Ηφαιστος – Ιωνικός Basket League Μπάσκετ

15:40 Eurosport 2 Βρετανικό Πρωτάθλημα Σνούκερ

16:00 FOX Sports NCAA College Gameday 2019 Ε16 πρεμιέρα Μπάσκετ

16:00 Novasports 2HD Μπρέσια – Αταλάντα Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:15 ΕΡΤ Play3 Ρέθυμνο – Αρης Basket League Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κολωνία-Άουγκσμπουργκ Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χόφενχαϊμ - Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πάντερμπορν – Λειψία Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:45 ΕΡΤ Play1 Περιστέρι – Λάρισα Basket League Μπάσκετ

16:45 ΕΡΤ Play4 Ηρακλής – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ - Προμηθέας Πάτρας Basket League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λίβερπουλ – Μπράιτον Aγγλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 5HD Ντέρμπι – ΚΠΡ Β' κατηγορία Αγγλία Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 3HD ΑΕΛ – Βόλος Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Πανιώνιος – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

18:45 ANT1 Κλήρωση του EURO 2020 Απευθείας μετάδοση Ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

19:00 Novasports 4HD Τζένοα – Τορίνο Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μαγιόρκα – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου – Λεβερκούζεν Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σαουθάμπτον – Γουότφορντ Aγγλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD ΟΦΗ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Μαρίτιμο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports 3HD Ρεμς – Μπορντό Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ανδόρα – Μπασκόνια Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:45 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Λέτσε Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο



via Press24.gr https://ift.tt/2OwThhB
RSS Feed

Στείλτε τα δελτία τύπου στο e-mail: kaliterilamia@gmail.com

Από το Blogger.