Κ17: ΝΠΣ Βόλος – ΠΑΣ Λαμία 2-2

Στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος υποδομών Κ17 της Super League η Λαμία πήρε εκτός έδρας βαθμό κόντρα στο Βόλο σε ένα παιχνίδι με τελικό σκορ 2-2.

Οι γηπεδούχοι ήταν αυτοί που προηγήθηκαν στον αγώνα στο 8ο μόλις λεπτό, με τη Λαμία να φέρνει το ματς στα ίσια στο 25΄ με τον Θανάση Αναγνωστόπουλο. Ο Βόλος πέτυχε και δεύτερο γκολ στο 40΄ με την ομάδα μας να μην τα παρατάει και να φτάνει στην ισοφάριση στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων, στο 95΄ με κεφαλιά του Χατζηιωάννου, για το τελικό 2-2.

Η σύνθεση της Λαμίας: Καψαλιάρης, Χατζηιωάννου, Ηλιόπουλος, Σκαρλάτος, Γκλάβας, Καθάριος, Αναγνωστόπουλος (80΄ Φίστι), Τσιάκας (55΄ Κουτσονίκας), Κανάτσι (70΄ Καψής), Τσιαντούρης (80΄ Μόσχος), Καλόγηρος