Οι ορισμοί διαιτητών στη Φθιώτιδα στις 13 και 14 Οκτωβρίου


Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 13-10-2018 ΩΡΑ: 16.00
Α΄ κατηγορία 3η αγωνιστική

Αγώνας:          ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Αγώνας:           ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΚΑΚΛΗ

Αγώνας:          ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:       ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας:          ΜΑΛΕΣΙΝΑ –ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ ΤΙΘΟΡΕΑΣ

Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΖΩΓΑΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:          ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ -ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:         ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ -ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Αγώνας:          ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΚΑΛΥΒΙΑ  ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:        ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:          ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ

Διαιτητής:       ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ -ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 13–10-2018 
2η αγωνιστική

Αγώνας:          ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ –ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ  ΓΗΠ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:      ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ -ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Αγώνας:           ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ -ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:        ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ – ΜΠΡΕΚΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 14-10-2018 ΩΡΑ: 16.00
2η αγωνιστική

Αγώνας:              ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ 

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:      ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  ΙΩΑΝ -ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

Αγώνας:           ΚΟΜΝΗΝΟΣ –ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:           ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί:          ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΚΑΚΛΗ

Αγώνας:              ΡΕΓΓΙΝΙ –ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ    ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΑΔΑΜ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:               ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:           ΖΩΓΑΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ -ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:               ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ –ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ    ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Γ -ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας:              ΓΑΡΔΙΚΙ –ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ      ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

Διαιτητής:           ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:      ΒΛΑΧΟΣ -ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Αγώνας:           ΟΜΒΡΟΣ- ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής:           ΣΤΑΘΑΡΑΣ

Βοηθοί:          ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

Διαιτητής:           ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ -ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας:               ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής:           ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Αγώνας:               ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ    ΓΗΠ ΓΑΛΑΝΕΪΚΩΝ

Διαιτητής:           ΤΣΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ -ΖΑΦΕΙΡΗΣ

Αγώνας:               ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ -ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:           ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας:               ΔΙΒΡΗ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ      ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ –ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝ

  



Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 13-10-2018 ΩΡΑ: 10.30 



Αγώνας:              ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ   ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:            ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας:               ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β΄-ΕΝΩΣΗ 2010  Κ-14   ΓΗΠ ΕΠΣΦ  ΩΡΑ: 16.30

Διαιτητής:           ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή  14-10-2018 ΩΡΑ: 10.30 

Αγώνας:               ΦΡΑΝΤΖΗ –ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ

Διαιτητής:           ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Αγώνας:               ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ- ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:           ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Γ

Αγώνας:               ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ -ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:               ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:           ΜΠΡΕΚΗΣ

edepsf.wordpress.com

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.