Header Ads

Οι ορισμοί διαιτητών στη Φθιώτιδα για το Σαββατοκύριακο 10 & 11 Νοεμβρίου


Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 10-11-2018 ΩΡΑ: 15.00
Α΄ κατηγορία 7η αγωνιστική

Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΖΙΩΓΑΣ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ ΓΗΠ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ- ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΚΗΦΙΣΣΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ –ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 10-11-2018 
6η αγωνιστική

Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί: ΓΡΕΣΣΟΣ – ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας: ΓΛΥΦΑ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΧΑΝΗΣ – ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ-ΒΛΑΧΟΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 11-11-2018 ΩΡΑ: 15.00
6η αγωνιστική

Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ -ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ -ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΖΙΩΓΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ -ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας: ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΑΔΑΜ -ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΣΤΑΜΑΤΗΣ – ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α

Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΣΚΟΥΡΑΣ

Αγώνας: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ- ΟΜΒΡΟΣ ΓΗΠ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ – ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ-ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ

Αγώνας: ΜΑΛΙΑΚΟΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ
Βοηθοί: ΜΠΡΕΚΗΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 10-11-2018 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας: ΠΟΔ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ-ΣΤΥΛΙΣ ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ –ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 11-11-2018 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄ ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΦΡΑΝΤΖΗ ΓΗΠ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ ΩΡΑ: 09.45
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

edepsf.wordpress.com

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.