Οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες ποδοσφαίρου στη Φθιώτιδα το Σαββατοκύριακο


Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 6-4-2019 ΩΡΑ: 17.00
Α΄ κατηγορία 25η αγωνιστική
 Αγώνας:   ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ -ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί:      ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας:     ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας:   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:   ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής:        ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΑΔΑΜ
Αγώνας:    ΑΤΑΛΑΝΤΗ –ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Διαιτητής:         ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:  ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής:        ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:         ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ- ΧΑΝΗΣ
Αγώνας:   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί:         ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 64-2019 
21η αγωνιστική

Αγώνας:   ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:      ΚΟΛΟΒΟΑ-ΚΑΚΛΗ ΙΦΙΓ
Αγώνας:   ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής:       ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας:     ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΓΛΥΦΑ
Διαιτητής:        ΓΡΕΣΣΟΣ
Βοηθοί:         ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ- ΜΠΡΕΚΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 7-4-2019 ΩΡΑ: 17.00
Αγώνας:     ΚΑΛΑΠΟΔΙ -ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:      ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:     ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ ΙΦ- ΘΩΜΑΣ ΕΜΜΑΝ
Αγώνας:      ΣΚΑΡΦΕΙΑ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής:       ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ – ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ
Αγώνας:     ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ
Διαιτητής:         ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί:         ΑΔΑΜ-ΘΩΜΑΣ ΒΑΙΟΣ
Αγώνας:    ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής:        ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΜΑΚΚΑΣ –ΚΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
Αγώνας:     ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΟΜΒΡΟΣ
Διαιτητής:        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ
Βοηθοί:      ΛΑΙΝΑΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ
Αγώνας:      ΓΑΡΔΙΚΙ-ΤΣΟΥΚΑ   ΓΗΠ  ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:          ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ- ΚΑΚΛΗΣ ΝΙΚ
Αγώνας:    ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:         ΒΛΑΧΟΣ -ΤΣΙΑΡΑΣ
Αγώνας:     ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί:         ΤΣΟΚΑΝΟΣ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ
Αγώνας:      ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ    ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Αγώνας:    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΔΙΒΡΗ     ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
  
Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 6-4-2019 ΩΡΑ: 10.30 
Αγώνας:     ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ- ΠΟΔ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ   ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΘΩΜΑΣ ΕΜ-ΘΩΜΑΣ ΒΑΙΟΣ
  
Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή  7-4-2019 ΩΡΑ: 10.30
Αγώνας:   ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄   ΓΗΠ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗΣ Ν- ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:   ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:           ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Αγώνας:   ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β – ΕΝΩΣΗ 2010 ΓΗΠ ΕΠΣΦ             ΩΡΑ 18.00
Διαιτητής:           ΓΡΕΣΣΟΣ
Βοηθοί:         ΝΑΘΑΝΑΗΛ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
edepsf.wordpress.com

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.