16ο Ευρωπαϊκό Συνέδριο Γαστρονομίας & Οίνου, 19-20-21 Οκτωβρίου στο Ζάππειο Μέγαρο στην Αθήνα. Συναντηθήκαμε σήμερα Τρίτη 4 Σεπτεμβρίου με το Γενικό Διευθυντή της MACT MEDIA κ. Γιώργο Καραχρήστο, υπεύθυνο της διοργάνωσης για να οργανώσουμε τη συμμετοχή του Επιμελητηρίου Φθιώτιδας στην εν λόγω έκθεση πολιτισμού-τουρισμού-γαστρονομίας και οίνου που θα πραγματοποιηθεί τον προσεχή Οκτώβριο. Τα προϊόντα μας θα έχουν ουσιαστική παρουσία στη διοργάνωση, η οποία θα προσελκύσει εκατοντάδες επαγγελματίες από πολλές Ευρωπαϊκές χώρες στους οποίους θα παρουσιασθούν τα δικά μας προϊόντα. Η Ελλάδα θα γίνει το Κέντρο της Ευρωπαϊκής γαστρονομίας & οίνου την περίοδο αυτή. Η Φθιώτιδα θα δηλώσει δυναμικό παρών!
Επιμελητήριο Φθιώτιδας
ΘΕΜΑ:
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ