Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD 14-23 Σεπτεμβρίου

Οι ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD 14-23 Σεπτεμβρίου

Πλούσιο είναι το πρόγραμμα των καναλιών Novasports, Eurosport και FOX Sports HD για το διάστημα Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου - Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου. Παρακάτω μπορείτε να δείτε αναλυτικά τις ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις.

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

02:00 MLB, Twins - Indians (FOX Sports HD)
05:00 MLB, Rays - Angels (FOX Sports HD)
08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
10:25 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Νίνγκμπο (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 NRL Elimination Final (FOX Sports HD)
13:00 NRL Elimination Final (FOX Sports HD)
13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
14:30 EFL Championship: Φούλαμ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: 3η αγωνιστική Φιορεντίνα – Γιουβέντους (Novasports2HD)
16:00 NCAA College Gameday (FOX Sports HD)
17:00 EFL Championship: Χαλ-Γουίγκαν (Novasports3HD)
18:00 Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Orange Trophy: Προμηθέας Πάτρας-ΦΜΠ Βελιγραδίου (Novasports4HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα Παρί Σεν Ζερμέν-Στρασβούργο (Novasports1HD)
18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημαQ Νάπολι - Σαμπντόρια (Novasports2HD)
19:00 NCAA College Football, Penn State - Pittsburgh (FOX Sports HD)
19:15 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, Σαν Τροπέ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Άγιαξ-Χερενφέιν (Novasports3HD)
20:00 Μπρέικ Ντανς: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΑΣΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Βουδαπέστη(Eurosport2)
20:00 Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Orange Trophy: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ούνιξ Καζάν (Novasports4HD)
20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ - Ουντινέζε (Novasports2HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Φίτεσε (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 NCAA College Football, Iowa State - Iowa (FOX Sports HD)
23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports1HD) 

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

02:30 MLB, Twins - Indians (FOX Sports HD)
08:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport2)
08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
09:00 NRL Qualifying Final (FOX Sports HD)
09:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Νίνγκμπο (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Νίνγκμπο (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα – Αταλάντα (Novasports1HD)
14:00 EFL Championship: Χάντερσφιλντ-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports2HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ντεν Χάαγκ (Novasports4HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Η πρόκληση της Μαδρίτης στον Γύρο της Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ – Λάτσιο (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα - Κάλιαρι (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια – Μπολόνια (Novasports3HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα Χάκεν-ΑΪΚ Στοκχόλμης (Novasports5HD)
18:00 Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Orange Trophy Μικρός Τελικός (Novasports4HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Τουλούζ (Novasports1HD)
18:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Λαμία (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα - Σασουόλο (Novasports5HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Λαμία (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-ΑΕΛ (Novasports3HD)
19:30 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3, ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΑΣΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ, Βουδαπέστη, Τελικοί (Eurosport2)
20:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:00 Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Orange Trophy Τελικός (Novasports4HD)
20:00 NFL, Vikings - Packers (FOX Sports HD)
21:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Λαμία (Novasports2HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
21:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GP MONTREAL (Eurosport2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα – Μίλαν (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Μονακό – Μαρσέιγ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:25 NFL, Saints - Rams (FOX Sports HD)
23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Άρης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD) 

Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου

03:20 NFL, Eagles - Falcons (FOX Sports HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο – Λέτσε (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β' Κατηγορία 6η αγωνιστική: Λανς-Σατορού (Novasports2HD)
23:00 MLB, Orioles - Tigers (FOX Sports HD) 

Τρίτη 17 Σεπτεμβρίου

03:15 NFL, Jets - Browns (FOX Sports HD) 

Τετάρτη 18 Σεπτεμβρίου

10:30 ΚΑΝΟ: Σούπερ Καπ, Σαγκάη Σπριντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γκραν Πρι Βαλλωνίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GIRO DELLA TOSCANA (Eurosport2)
20:00 MLB, Nationals - Cardinals (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 

Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: COPPA SABATINI (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 MLB, Phillies - Braves (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 MLB, Padres - Brewers (FOX Sports HD) 

Παρασκευή 20 Σεπτεμβρίου

03:20 NFL, Titans - Jaguars (FOX Sports HD)
13:00 NRL Semi Final (FOX Sports HD)
13:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 MLB, Cardinals - Cubs (FOX Sports HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Στρασβούργο-Ναντ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Κάλιαρι-Τζένοα (Novasports2HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)

Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου

13:00 NRL Semi Final (FOX Sports HD)
13:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 8η αγωνιστική: Λιντς-Ντέρμπι (Novasports1HD)
15:45 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: 24 ώρες Μπολ ντ'Ορ (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Μπρέσια (Novasports2HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PRIMUS CLASSIC (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Μίντλεσμπρο (Novasports3HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Βόλος – ΟΦΗ (Novasports1HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μονπελιέ (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Ελλάς Βερόνα (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος (Novasports2HD)
19:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Blue Jays - Yankees (FOX Sports HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νιμ-Τουλούζ (Novasports3HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ίντερ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 MLB, Mets - Reds (FOX Sports HD) 

Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου

07:00 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: 24 ώρες Μπολ ντ'Ορ (Eurosport2)
10:00 NCAA College Football Final (FOX Sports HD)
12:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-ΣΠΑΛ (Novasports2HD)
14:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Χάντερσφιλντ (Novasports3HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ – Ξάνθη (Novasports1HD)
15:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Άγιαξ (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Νάπολι (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Ρόμα (Novasports4HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Χάμαρμπι-ΑΪΚ Στοκχόλμης (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Τορίνο (Novasports24HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου Γιορκσάιρ (Eurosport2)
17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Φιορεντίνα (Novasports2HD)
19:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 NFL Regular Season (FOX Sports HD)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Πάρμα (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός (Novasports1HD)
23:25 NFL Regular Season (FOX Sports HD) 

Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου

03:20 NFL, Rams - Browns (FOX Sports HD)
09:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2)
12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου Γιορκσάιρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου Γιορκσάιρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β' Κατηγορία 8η αγωνιστική: Λοριάν-Ροντέ (Novasports1HD)



via Ειδήσεις | Live News - Dikaiologitika News | Ειδήσεις - Dikaiologitika News | Ειδήσεις https://ift.tt/2NcIJVp
RSS Feed

Στείλτε τα δελτία τύπου στο e-mail: kaliterilamia@gmail.com


Unsubscribe from these notifications or sign in to manage your Email service.

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.