Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων σε Ροδόπη και Ξάνθη

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων σε Ροδόπη και Ξάνθη

 Για την επόμενη εβδομάδα (από 5 έως και 11 Οκτωβρίου του έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης σε Ροδόπη και Ξάνθη  θα είναι τα ακόλουθα:

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ 

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 05/10/2020 Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά 08:00-15:00 Α.Τ. ΙΑΣΜΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)

ΤΡΙΤΗ 06/10/2020 Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη,

 Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή.

08:00-15:00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 07/10/2020 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, 

Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα,

 Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

08:00-14:00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ 

  (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ 08/10/2020 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, 

Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, 

Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

16:00-22:00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ 

  (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/10/2020 Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη,

 Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή,

 Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο

16:00-22:00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

  (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/10/2020 Μεσούνη, Αίγειρος, Καλλίστη, Γλυφάδα,  Παραλιακή ζώνη Φαναρίου, Αρωγής, Μέσης, Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής, Μαρώνειας, Άγιος Χαράλαμπος, Προσκυνητές, Προφήτης Ηλίας 16:00-22:00 Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

Α.Τ. ΣΑΠΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

 

 

Κινητή Αστυνομική ΜονάδαΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 

ΗΜΕΡΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ

5/10/2020

Α΄ΚΑΜ  Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Σάτρες, Τέμενος. 19.00  – 02.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λαμπρινό, Λεύκη, 

Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Σέλερο, Λευκόπετρα, Άκαρπο, Βελοχώρι.

19.00  – 02.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ 

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΙ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΤΡΙΤΗ

6/10/2020

Α΄ΚΑΜ Πίλημα, Ισαία, Γέρακας, Μέγα Εύμοιρο, 

Λυκοδρόμιο, Κομνηνά.

18. 00  – 01.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

Β΄ΚΑΜ Λευκόπετρα, Άκαρπο, Βελοχώρι, Γρήγορο, Ρύμη, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Άνω Πολύσιτος, Συδινή, Σέλινο, Ν.Κεσσάνη, Σούνιο, Κιμμέρια. 18.00  – 01.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ 

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ ΞΑΝΘΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

7/10/2020

Α΄ΚΑΜ Σιρόκο, Ζουμπούλι, Γλαύκη, Μάνταινα, Ωραίο, Κύκνος 18.00  – 01.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ Μέλισσα, Εξοχή, Κυψέλη, Δέκαρχο, 

Μικρό Τύμπανο, Μέγα Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή, 

Άγιος Αθανάσιος, Άβατο, Ν. Εράσμιο.

18.00  – 01.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΠΕΜΠΤΗ

8/10/2020

Α΄ΚΑΜ Δαφνώνας, Κάτω & Άνω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά. 09.00  – 15.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

Β΄ΚΑΜ Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν.Κεσσάνη, 

Πόρτο Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα,

 Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα.

09.00  – 15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

9/10/2020

Α΄ΚΑΜ Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Σήμαντρα, 

Γρήγορο, Φίλια, Σούνιο, Πολύσιτος, Συδινή, 

Σέλινο, Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό. 

08.00  – 15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ ΞΑΝΘΗΣ)

Β΄ΚΑΜ Άνω Θέρμες, Μέσες Θέρμες, Λουτρά Θερμών, Μέδουσα, Κίδαρης. 08.00  – 15.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10/10/2020

Α΄ΚΑΜ Ν.Αμισσός, Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα,

 Δάφνη, Άβατο, Όλβιο, Άγιος Αθανάσιος, Κοσμητή, Θαλασσιά, Τοξότες, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο.

08.00  – 14.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

Β΄ΚΑΜ Μελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη. 08.00  – 14.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

www.ert.gr



via ert.gr https://ift.tt/34jUsHW
RSS Feed

Manage


Unsubscribe from these notifications or sign in to manage your Email service.

Από το Blogger.