Οι ορισμοί Διαιτητών στη Φθιώτιδα για το Σαββατο και την Κύριακη 6 & 7 Οκτωβρίου


Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 6-10-2018 ΩΡΑ: 16.00
Α΄ κατηγορία 2η αγωνιστική

Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ -ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας: ΚΗΦΙΣΣΟΣ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Γ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ –ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘ

Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ –ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΑΔΑΜ

Β΄ κατηγορία 1η αγωνιστική

Αγώνας: ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ- ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ ΓΗΠ ΡΑΧΕΩΝ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ -ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ -ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΘΑΡΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ -ΚΑΛΤΣΗΣ

Αγώνας: ΓΛΥΦΑ-ΔΙΒΡΗ ΩΡΑ 16.30
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ ΕΠ
Βοηθοί: ΓΡΕΣΣΟΣ –ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΤΣΟΥΚΑ ΩΡΑ 15.00
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ -ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ -ΣΤΑΣΙΝΟΣ



Πρωτάθλημα Β΄κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 7-10-2018 ΩΡΑ: 12.00
1η αγωνιστική

Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΓΗΠ.ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΖΩΓΑΣ-ΑΔΑΜ

Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΡΕΓΓΙΝΙ ΓΗΠ.ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΟΣ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΓΗΠ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΓΑΡΔΙΚΙ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ.

Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΟΜΒΡΟΣ ΓΗΠ.ΡΟΔΩΝΙΑΣ 13:00
Διαιτητής: ΓΡΕΣΣΟΣ
Βοηθοί: ΠΕΤΕΙΝΟΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ ΓΗΠ.ΚΑΣΤΡΙ 11:00
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ ΕΠ.
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 6-10-2018 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ.ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ
Διαιτητής: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Αγώνας: ΠΟΔ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΟΚΡΙΔΑΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ ΓΗΠ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής: ΔΟΣΚΟΡΗΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 7-10-2018 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ.ΑΜΟΥΡΊΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΟΚΑΝΟΣ

edepsf.wordpress.com

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.