Οι ορισμοί διαιτητών για τους αγώνες ποδοσφαίρου στη Φθιώτιδα για το Σαββατοκύριακο


Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 16-03-2019 ΩΡΑ: 16.00
Α΄ κατηγορία 22η αγωνιστική
Αγώνας:          ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ
Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:      ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:           ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής:       ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί:          ΦΡΑΝΤΖΗ – ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας:          ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ -ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ
Αγώνας:           ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ -ΚΗΦΙΣΣΟΣ
Διαιτητής:     ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:         ΚΑΛΥΒΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Αγώνας:          ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής:         ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΚΑΚΛΗ ΙΦ
Αγώνας:          ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής:        ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
Αγώνας:          ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/2019
Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 1603-2019 
18η αγωνιστική

Αγώνας:          ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ
Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί:      ΒΛΑΧΟΣ -ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Αγώνας:           ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:          ΣΚΟΥΡΑΣ -ΜΠΡΕΚΗΣ
Αγώνας:          ΓΛΥΦΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ
Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
  
Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 17-03-2019 ΩΡΑ: 16.00
18η αγωνιστική
Αγώνας:          ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ   ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:      ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:           ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ
Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:          ΖΙΩΓΑΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Αγώνας:          ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ
Βοηθοί:         ΓΡΕΣΣΟΣ -ΤΣΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας:           ΣΚΑΡΦΕΙΑ -ΚΟΜΝΗΝΟΣ
Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ
Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΒΛΑΧΟΣ
Αγώνας:           ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ- ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί:         ΚΟΛΟΒΟΣ -ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ
Αγώνας:          ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΟΜΒΡΟΣ  ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Διαιτητής:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
Βοηθοί:      ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ
Αγώνας:           ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ-ΓΑΡΔΙΚΙ
Διαιτητής:       ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Βοηθοί:          ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΚΛΗ
Αγώνας:          ΔΙΒΡΗ –  ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ    ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας:          ΦΡΑΝΤΖΗ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ
Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ   ΓΗΠ Μ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΧΑΝΗΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 16-03-2019 ΩΡΑ: 10.30 
Αγώνας:          ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ -ΣΤΥΛΙΣ    ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής:       ΓΡΕΣΣΟΣ
Αγώνας:           ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΦΡΑΝΤΖΗ   ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής:       ΤΣΟΚΑΝΟΣ
Αγώνας:           ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ    ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής:       ΚΟΛΟΒΟΣ

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο  16-03-2019 ΩΡΑ: 10.30 
Αγώνας:          ΕΝΩΣΗ 2010- ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ   ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ    ΩΡΑ 16.30
Διαιτητής:       ΣΤΑΣΙΝΟΣ
Αγώνας: ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β  ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΩΡΑ: 12.30
Διαιτητής:       ΚΟΛΟΒΟΣ

edepsf.wordpress.com

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.