Ο υποψήφιος Δήμαρχος Λαμιέων Βασίλης Κυριακάκης παρουσίασε τις βασικές προγραμματικές θέσεις και τους υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους


Σήμερα η Παρέμβαση Πολιτών για τη Λαμία πραγματοποίησε την Παρουσίαση των βασικών προγραμματικών θέσεων και τους υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους.

Ευχαριστούμε θερμά τους δημότες της πόλης μας για την αθρόα προσέλευσή τους και τη θερμή υποδοχή που επεφύλαξαν στην πρόταση της Παρέμβασης Πολιτών για τη Λαμία και στους υποψηφίους ώστε να δώσουμε στη Λαμία τη θέση που της αξίζει.

Οι υποψήφιοί μας στο επόμενο διάστημα θα στείλουν δυναμικά το μήνυμα ανατροπής σε κάθε χωριό, σε κάθε γειτονιά, σε κάθε πολίτη του Δήμου Λαμίας.

Η λίστα υποψηφίων του συνδυασμού μας παραμένει ανοικτή σε κάθε ενεργό συμπολίτη μας που θέλει να πορευτεί μαζί μας σ’ αυτό τον ωραίο αγώνα.

Μαζί με τους δημότες αλλάζουμε το Δήμο μας, αλλάζουμε τη ζωή μας!

Διεκδικούμε μια πόλη με ανθρώπινο πρόσωπο για το μέλλον που μας αξίζει!



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΜΙΕΩΝ (34-51)

1 Ανάγνου Παναγιώτα Ηλεκτρονικός Μηχανικός
2 Αντωνίου-Σιούτα Μαρία Φιλόλογος
3 Βαγγελός Στέφανος Δάσκαλος
4 Βεργιόγλου Νώντας Εκπαιδευτικός Μουσικής
5 Γιολδάσης Ζαχαρίας Εμποροβιοτέχνης
6 Γόνη Καλλίτσα Φιλόλογος
7 Δονούδη Καίτη Ιδιωτική υπάλληλος
8 Ζάρπα Θωμαή Συνταξιούχος ΙΚΑ
9 Ζούμπος Νίκος Πολιτικός Μηχανικός
10 Καλύβα Κατερίνα Μηχανικός Η/Υ
11 Κολιοφούτης Σταύρος Βιολόγος
12 Κοσμάς Στάθης Λογιστής
13 Κυρκόπουλος Θανάσης Καθηγητής Αγγλικής Φιλολογίας
14 Κωσταρέλλος Θωμάς Πυροσβέστης
15 Λιανού Αθηνά Εκπαιδευτικός
16 Μαλίνα Κατερίνα Καθηγήτρια Αγγλικής Φιλολογίας
17 Ματσίνη-Παπαϊωάννου Όλγα Συντ/χος Δασκάλα
18 Μίχος Κώστας Πολιτικός Μηχανικός
19 Μουστάκα Κατερίνα Φυσικοθεραπεύτρια
20 Μπέτσιος Γεώργιος Γιατρός
21 Μπούτσης Νίκος Συνταξιούχος ΟΤΕ
22 Ντούσικος Κώστας συντ/χος OTE
23 Ντούσικου Σμαρώ συντ/χος Ιδιωτική υπάλληλος
24 Πέρρος Κώστας συντ/χος υπάλληλος ΓΝΛ
25 Ράπτη Βασιλική Ιδιωτική υπάλληλος
26 Ρίζος Χρήστος Ιδιωτικός υπάλληλος
27 Ρουμελιώτη Μιχελή Βασιλική συνταξ. Νοσηλεύτρια
28 Σερεμέτης Παναγιώτης Φωτογράφος
29 Σκαρμούτσος Αντώνης Απόστρατος Αξιωματικός ΠΝ
30 Τερτίγκας Λεωνίδας Υπ. ΕΛΤΑ
31 Τζάθας Παναγιώτης Εργολάβος Οικοδομών
32 Τσαντήλας Δημήτριος(Τάκης) Συντ/χος ΔΕΗ & συγγραφέας
33 Τσερέπης Γιώργος συνταξιούχος αναπηρίας
34 Τσιάμη Κων/να Ελεύθερος επαγγελματίας
35 Τσιάπας Αντώνης Συνταξιούχος ΟΑΕΕ
36 Τσιαρτσιανίδης Αχιλλέας Δάσκαλος-Ειδικός Παιδαγωγός
37 Τσιλίκα Αλεξάνδρα Δασκάλα
38 Τσιρώνης Μίλτος Ιδιωτικός υπάλληλος
39 Τσούκα Σταυρούλα Έμπορος
40 Τσούμας Κώστας Υπάλληλος ΓΝΛ
41 Χατζηαργύρη Αθανασία Υπάλληλος ΓΝΛ
42 Χορταριάς Χρήστος πρ. Τραπεζικός Υπάλληλος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ (2-3)

43 Κυρίτση Βασιλική Οικοκυρά
44 Τσιάμη Μαρία Υγειονομικός Υπάλληλος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ (1-2)

45 Κικής Δημήτρης Δικαστικός υπάλληλος
46 Μωρίκης Νίκος Άνεργος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΥΛΙΑΝΗΣ (1-2)

47 Θεοχάρη Χαρά Ιδιωτική Υπάλληλος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΥΠΑΤΗΣ (3-4)

48 Αποστολοπούλου Ευσταθία Γραφίστρια
49 Βούλγαρης Κώστας Συνταξιούχος ΟΤΕ
50 Τσιμπερδώνη Αλεξάνδρα Οικιακά

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.