Εκλογές στον Εμπορικό Σύλλογο Βόλου

Εκλογές στον Εμπορικό Σύλλογο Βόλου

Στις κάλπες για να αναδείξουν τη νέα διοίκησή τους κατέρχονται τα μέλη του  Εμπορικού Συλλόγου Βόλου, την Τρίτη 29 Σεπτεμβρίου, από τις 9 το πρωί έως τις 9 το βράδυ, καθώς έληξε η τριετής θητεία του Διοικητικού του Συμβουλίου.
Από τις αρχαιρεσίες αυτές θα αναδειχθεί επίσης, η ελεγκτική επιτροπή και οι αντιπρόσωποι των εμπόρων για την Ομοσπονδία Εμπορίου & Επιχειρηματικότητας  Θεσσαλίας. Οι εκλογές θα γίνουν στον ισόγειο χώρο, Σπ. Σπυρίδη 66 (μεταξύ Σωκράτους & 28ης Οκτωβρίου)

Τα μέλη κατά τη διαδικασία των εκλογών υποχρεούνται

  1. Να φορούν μάσκα
  2. Να υποδείξουν στο δικαστικό αντιπρόσωπο Αστυνομική Ταυτότητα ή  Διαβατήριο ή Δίπλωμα οδήγησης ή οποιοδήποτε δημόσιο έγγραφο με φωτογραφία.
  3. Όσα μέλη δεν είναι οικονομικά ενήμερα έως και το έτος 2019, μπορούν να προβούν σε διακανονισμό των οφειλών με ελάχιστη καταβολή 4€ και ρύθμιση δόσεων.

Η Γ' πρόσκληση Γενικής Συνέλευσης με θέματα την Εκλογή Εφορευτικής Επιτροπής και εκλογή οργάνων διοίκησης & αντιπροσώπων ΟΕΜΕΘ  θα πραγματοποιηθεί την 29η Σεπτεμβρίου 2020, ημέρα Τρίτη και ώρα 07:30 π.μ. στον ισόγειο χώρο Σπ. Σπυρίδη 66, 38221 Βόλος.

Οι υποψηφιότητες για τις εκλογές είναι οι εξής:

ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ

1 ΛΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
3 ΚΑΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΚΑΤΣΑΓΕΩΡΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ
5 ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΗ
7 ΣΙΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΟΘΩΝΑ

ΕΝΩΤΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ

1 ΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΑΒΑΡΙΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΡΗΓΑ
4 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΦΑΝΗ του ΜΑΡΚΟΥ
5 ΓΑΤΟΣ ΚΡΙΤΩΝ – ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ
7 ΖΑΝΤΖΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9 ΛΑΡΥΓΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
11 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΛΟΥΚΑ
12 ΜΠΡΑΜΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13 ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14 ΝΙΚΟΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
15 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
16 ΠΑΣΧΑΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΗΛΙΑ
17 ΣΑΚΕΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18 ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΗ ΕΛΛΗ του ΜΩΥΣΗ-ΜΩΡΙΣ
19 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
20 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
21 ΧΑΚΙΜ ΑΜΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΟΥΑΛΙΝΤ
22 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
23 ΧΡΟΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ

1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
2 ΚΑΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΚΑΤΣΑΓΕΩΡΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ
4 ΛΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΗ
6 ΣΙΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΟΘΩΝΑ

ΕΝΩΤΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ

1 ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΑΒΑΡΙΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΡΗΓΑ
4 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΦΑΝΗ του ΜΑΡΚΟΥ
5 ΓΑΤΟΣ ΚΡΙΤΩΝ – ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ
7 ΖΑΝΤΖΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9 ΛΑΡΥΓΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
11 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΛΟΥΚΑ
12 ΜΠΡΑΜΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13 ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14 ΝΙΚΟΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
15 ΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
17 ΠΑΣΧΑΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΗΛΙΑ
18 ΣΑΚΕΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
19 ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΗ ΕΛΛΗ του ΜΩΥΣΗ-ΜΩΡΙΣ
20 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
21 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22 ΧΑΚΙΜ ΑΜΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΟΥΑΛΙΝΤ
23 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
24 ΧΡΟΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

 

www.ert.gr



via ert.gr https://ift.tt/365qJVK
RSS Feed

Manage


Unsubscribe from these notifications or sign in to manage your Email service.

Από το Blogger.