Οι αθλητικές μεταδόσεις 8/2/2020

Τα δύο παιχνίδια, με τα οποία ανοίγει η αυλαία της 23ης αγωνιστικής της Super League, o αγώνας μπάσκετ με αμαξίδια, στο πλαίσιο του 24ου All Star Game, το ματς της ανδρικής ομάδας χάντμπολ της ΑΕΚ με την Ντράμεν, για το Challenge Cup και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

09:50 Eurosport 1 Οτέπα Σκι

10:50 Eurosport 1 Σαμονί, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος Σκι

10:55 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Φέλντεμπεργκ Σκι

12:00 Eurosport 1 Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών Σκι

13:00 ΕΡΤ Sports HD Ισπανία – Κίνα Προολυμπιακό Τουρνουά Γυναικών Μπάσκετ

13:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP Tour 250 Πούνε Τένις

13:35 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Οτέπα Σκι

13:55 Eurosport 1 Σαμονί, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος Σκι

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγκάρδη – Άουε Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον - Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 2HD Γουίγκαν – Πρέστον Championship Αγγλία Ποδόσφαιρο

15:00 Eurosport 1 Σκι ανώμαλου δρόμου, Φαλούν Σκι

15:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός - Νίκη Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP Tour 250 Πούνε Τένις

15:30 ΕΡΤ Sports HD ΕΣΑΚΕ All Star Game 2020 Αγώνας με αμαξίδια

16:00 Eurosport 2 Σειρά PRO Ποδηλασία

16:00 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Αταλάντα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Φράιμπουργκ – Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βόλφσμπουργκ - Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέρντερ Βρέμης - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χέρτα Βερολίνου – Μάιντς Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Πάντερμπορν Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:55 Eurosport 1 Άλμα με σκι, Βίλιγκεν Σκι

17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ - ΟΦ Νέας Ιωνίας Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών Χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 4HD Ρέντινγκ – Χαλ Αγγλία Championship Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 4 HD Φαμαλικάο - Βιτόρια Γκιμαράες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Τουλούζ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD ΑΕΚ – Ντράμεν Challenge Cup Χάντμπολ

19:00 Novasports 2HD Τορίνο – Σαμπντόρια Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Πικ Ζέγκεντ – Άαλμποργκ VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπράιτον – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 5HD Νότιγχαμ Φόρεστ – Λιντς Championship Αγγλία Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Πανιώνιος – Ξάνθη Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία - Λάρισα Super League Ποδόσφαιρο

20:45 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Βίλεμ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

20:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο GP Σνούκερ

21:00 Novasports 3HD Ρεν – Μπρεστ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Λαρντίνι Φιλοτράνο - Μπαρτοτσίνι Περούτζια Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

21:30 FOX Sports Villanova Wildcats - Seton Hall Pirates NCAA College Basketball Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπιλμπάο – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

21:45 Novasports 1HD Ελλάς Βερόνα – Γιουβέντους Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πόρτο – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο



via Press24.gr https://ift.tt/2tDXMPG
RSS Feed

Στείλτε τα δελτία τύπου στο e-mail: kaliterilamia@gmail.com

Από το Blogger.