Αχιλλέας Δομοκού - Γ.Σ. Παρνασσός 1-3

Στο χθεσινό τελευταίο φιλικό πριν την έναρξη των επίσημων αγωνιστικών υποχρεώσεων η ομάδα μας επικράτησε με σκορ 3-1 της ομάδας του Δομοκού.

Το 0-1 σημείωσε ο Βαγγέλης Μπάκας με κεφαλιά μέσα απ'τη μεγάλη περιοχή ενώ το 0-2 ο Μεμάϊ Λουκάς με πέναλτι και έτσι έκλεισε το ημίχρονο.Στο δεύτερο ημίχρονο έγιναν πολλές αλλαγές απο τους δυο προπονητές η ομάδα μας σημείωσε και 3ο γκολ με μονοκοματο σουτ του Λουκά Κέφου μέσα απ'τη μεγάλη περιοχή και έπειτα από κόρνερ ενώ στο τέλος του παιχνιδιού ο Δομοκος μειωσε με πεναλτι.

Για την ομάδα του Παρνασσού αγωνίστηκαν οι: Γραββάνης,Μπακαλέξης Α.,Σπετιμίρι,Κεφος,Τσαφος, Μπακας, Καψής, Καραγεώργος,Νάσιος, Μεμάϊ,Μπουραζανης ενώ στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι Σινγκ, Ζυγουρος,Στρατής, Ζοσιμιδης, Αμαριλντο και Περετης.
Ευχαριστούμε τον Αχιλλέα Δομοκού για την άψογη φιλοξενία και του ευχόμαστε καλή επιτυχία στο πρωτάθλημα.